Tautų lygos startas Italijos futbolo renesanso neiššaukė

Į praėjusią vasarą vykusį pasaulio čempionatą nepatekusi Italijos rinktinė UEFA Tautų lygą pradėjo lygiosiomis 1:1 su Lenkija.
Italija – Lenkija
Italija – Lenkija / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Į priekį lenkus 40-ąją minutę buvo išvedęs Piotras Zielinskis, tačiau 11 metrų baudiniu lygybę atstatė Jorginho.

Turkijos rinktinė namuose kiek netikėtai 1:2 krito prieš Rusiją.

Rusai mušė pirmieji, kai 13-ąją minutę pasižymėjo Denisas Čeryševas. Pusiausvyrą 41-ąją minutę atstatė Serdaras Azizas, tačiau pergalingu tapusį įvartį 49-ąją minutę pelnė Artiomas Dzyuba.