Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

Televizija to neparodė: žaidėjo ir trenerio konfliktas po Anglijos ir Slovakijos mačo

Anglijos futbolininkai išsigelbėjo dramatiškai per aštuntfinalio rungtynes Europos čempionate su Slovakija. Bet keli žaidėjai ir treneriai įsivėlė į peštynes po finalinio pratęsimo švilpuko.
Po Anglijos ir Slovakijos rungtynių kilo konfliktas.
Po Anglijos ir Slovakijos rungtynių kilo konfliktas. / „Scanpix“ nuotr.

Jude'as Bellinghamas išlygino rezultatą per teisėjo pridėtą laiką, o Harry Kane'as įvarčiu persvėrė rezultatą per pratęsimą.

2:1 Slovakiją įveikę anglai lengviau atsiduso, bet po finalinio švilpuko dar buvo emocijų.

Keli Slovakijos futbolininkai krito ant vejos ir verkė dėl nuoskaudos.

Tačiau keli kiti slovakai įsivėlė į peštynes.

Anglijos rinktinės žaidėjai Ivanas Toney ir Ezri Konsa suskubo įsiterpti ir išskirti Declaną Rice'ą ir Slovakijos rinktinės trenerį Francesco Calzoną.

„Rice'as ėjo link teisėjų, kad padėkotų jiems, bet jis ir toliau kalbėjosi su jais, – sakė F.Calzona per spaudos konferenciją. – Aš irgi norėjau pasikalbėti su teisėjais, nes buvau nepatenkintas, kaip anglai tempė laiką per pratęsimą ir už tai nebuvo nubausti.“

Iš lūpų skaitantis ekspertas Jeremy Freemanas „Mail Sport“ teigė, kad kilus ginčui D.Rice'as pasakė varžovų treneriui: „Užsičiaupk ****, užsičiaupk, plikas ****“

Tačiau televizijos žiūrovai to nematė, nes prodiuseriai suskubo pasukti vaizdus nuo įkaitusios atmosferos.

Per spaudos konferenciją F.Calzona sakė, kad vėliau D.Rice'as atsiprašė, o jis pats turėjo priekaištų teisėjams dėl per pratęsimą pridėtos tik vienos minutės.

„Rungtynes nulėmė žaidėjas, kurio vertė 100 mln. eurų. Jų komandos vertė 1,5 milijardo, o jei nebūsi atidus, iškart būsi nubaustas, – po išsprūdusios pergalės sakė Slovakijos rinktinės 55 metų treneris. – Aš nebesiu pirštu nė į vieną ir nieko nekaltinsiu. Gal mes galėjome būti kiek kietesni ir anksčiau pakeisti kai kuriuos žaidėjus. Deja, viskas baigėsi taip, turiu su tuo susitaikyti. Tačiau su kuo negaliu susitaikyti, tai jog per pratęsimą buvo pridėta tik viena minutė. Vartininkas dažnai ją ir ištirpdo. Man taip pat nepatiko teisėjų verdiktai ir tai, kad jie dažniausiai eidavo link mūsų suolo, bet beveik nėjo prie varžovų.“

Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Užsisakykite
15min naujienlaiškius