Telšių „Džiugas“ pirmą kartą A lygoje įveikė „Dainavą“

Lietuvos futbolo A lygoje pergalę pasiekė Telšių „Džiugas“, namuose 2:1 palaužęs Alytaus „Dainavą“.
Telšių „Džiugas“
Telšių „Džiugas“ / „Kulis photography“ nuotr.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 7-ą rungtynių minutę, kai po grubios vartininko Airido Mickevičiaus klaidos įvartį pelnė Nuno Pereira.

40-ą minutę Stanislavas Sorokinas uždirbo baudinį, tačiau galimybe išlyginti rezultatą „Dainava“ nepasinaudojo – Artemas Radčenka tik sudrebino skersinį.

Rezultatas tapo lygus 57-ą minutę, kai smūgiu iš artimos distancijos įvartį pelnė Ernestas Stočkūnas.

Vis dėlto „Džiugas“ laimėjo rungtynes – 86-ą minutę baudos aikštelėje kamuolys dėkingai atšoko Airesui Sousai ir portugalas pasiuntė jį į vartus.

Tai pirmoji „Džiugo“ pergalė prieš „Dianavą“ A lygoje.

Nuo 2021 metų, kai „Dainava“ lygoje debiutavo, komandos buvo susitikusios šešis kartus – tris pergales šventė „Dainava“, trys mačai pasibaigė lygiosiomis.