Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Telšiuose – pirmoji Vilniaus „Riterių“ pergalė

„Optibet A lygos“ naujajame sezone vėl įvarčio nepraleido ir pirmuoju laimėjimu džiaugėsi į pirmąjį ketvertą siekiantys grįžti Vilniaus „Riteriai“.
Matas Ramanauskas
Matas Ramanauskas / Elvio Žaldario nuotr.

Sostinės komanda 2-ojo turo dvikovoje varžovo teritorijoje rezultatu 1:0 (0:0) nugalėjo pirmenybes pradėjusį Telšių „Džiugą“.

Pirmame kėlinyje daug pavojingų epizodų sukurta nebuvo. „Optibet A lygoje“ debiutavęs Domantas Šluta smūgiavo virš vartų, gana aktyviai žaidė Jorge Eduardo, o vienintelis akistatos įvartis buvo pelnytas 38-ąją minutę.

Praradę kamuolį savo aikštės pusėje, džiugiečiai nespėjo išsidėstyti ir suteikė erdvės Matui Ramanauskui. Ketvirtą sezoną Lietuvos čempionate žaidžiantis vidurio saugas užsitaisė ir gana tolimu smūgiu nuo virpsto nuginklavo Vincentą Šarkauską.

Po pertraukos veiksmo buvo gerokai daugiau abiejose aikštės pusėse. Geros galimybės neišnaudojo pro šalį smūgiavęs Jorge Eduardo, Gyčio Paulausko smūgį atrėmė vartininkas, o 73-iąją minutę auksinę galimybę pelnyti antrą įvartį turėjo Artūras Dolžnikovas.

Baudos aikštelėje prasižengęs Lukas Ankudinovas užsidirbo antrą geltoną kortelę, savo ruožtu, A.Dolžnikovas smūgiu nuo 11 metrų žymos neįveikė V.Šarkausko. Net ir mažumoje žaidę džiugiečiai varžovams kėlė nemažai rūpesčių – Roko Krušnausko bei Ivo Brazo smūgius galva buvo priverstas atremti Armantas Vitkauskas.

Paskutinėmis dvikovos minutėmis svečiai sužaidė užtikrintai, debiutavo puolėjas Tomašas Vestenicky ir buvo iškovota pirmoji pergalė šiame „Optibet A lygos“ sezone.

„Riteriai“ šiuo metu yra iškovoję 4 taškus, „Džiugas“ – taškų dar neturi.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant