2023 08 01 /16:06

Titulą ginančios amerikietės buvo per akimirką nuo kracho

Naujojoje Zelandijoje ir Australijoje tęsiasi FIFA moterų pasaulio futbolo čempionatas. Dvejus pastaruosius turnyrus laimėjusi JAV rinktinė vos nepatyrė fiasko jau grupės varžybose.
Megan Rapinoe
Megan Rapinoe / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Paskutinėse E grupės rungtynėse amerikietės nulinėmis lygiosiomis sužaidė su Portugalija ir užėmė antrąją vietą.

Įdomiausia tai, kad jau per pridėtą laiką portugalės turėjo puikią galimybę išplėšti pergalę ir kelialapį į aštuntfinalį, bet Ana Capeta pataikė į virpstą.

— Optus Sport (@OptusSport) August 1, 2023

Šios lygiosios JAV rinktinei garantavo antrą vietą grupėje, o nugalėtojomis tapo Nyderlandų merginos, paskutiniame mače net 7:0 sutriuškinusios Vietnamą.

Atkrintamąsias amerikietės pradės su G grupės nugalėtoja, kuria veikiausiai taps Švedijos komanda.

Nyderlandai susitiks su G grupėje antrąją vietą užėmusia komanda. Į šią poziciją realiausiai pretenduoja PAR ir Italijos rinktinės.

Standings provided by Sofascore

Užtikrintai D grupės varžybas laimėjo Anglijos rinktinė, 6:1 paskutiniame mače sutriuškinusi Kiniją.

Kartu su ja tolyn žengė ir Danija, 2:0 pranokusi debiutantą Haitį.

Aštuntfinalyje Anglija susitiks su Nigerija, o Danija egzaminuos šeimininkę Australiją.