Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Titulo viltis praradusiai „Borussia“ ekipai – autsaiderių smūgis

Dortmundo „Borussia“ futbolininkai jau nebeturi šansų iškovoti Vokietijos čempionų titulo. Antradienio vakarą nugalėtojo vardą užsitikrino Miuncheno „Bayern“ klubas, o antroje vietoje žengianti „Borussia“ trečiadienį dar sugėrė vienų turnyro autsaiderių smūgį.
Dortmundo „Borussia“
Dortmundo „Borussia“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Mainz 05“ klubas turnyro lentelėje yra vos 15-oje vietoje, bet pasinaudojo varžovų pažeidžiamumu.

Namuose „Borussia“ krito prieš oponentus iš Mainco 0:2

33-ąją minutę į priekį svečius išvedė Jonathanas Burkardtas, o 49-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Jeanas-Philippe Mateta.

Net šeši „Borussia“ futbolininkai šiame susitikime buvo nubausti geltonomis kortelėmis.

Labai svarbią pergalę šventė Lėverkuzeno „Bayer“ komanda, kuri pakilo į ketvirtąją poziciją, garantuojančią vietą kito sezono Čempionų lygoje.

„Bayer“ 3:1 palaužė „1. FC Koln“ ekipą ir savo sąskaitoje turi 60 taškų, penktoje vietoje esanti Menchegladbacho „Borussia“ – tašku mažiau.