Toliau buksuojanti „Borussia“ tolsta nuo pirmosios pozicijos Bundeslygoje

Netikėtą pralaimėjimą Vokietijos Bundeslygoje patyrė Dortmundo „Borussia“, išvykoje rezultatu 2:3 nesustabdžiusi Berlyno „Hertha“ futbolininkų.
Dortmundo „Borussia“
Dortmundo „Borussia“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Svečiai iš Dortmundo pasižymėjo pirmieji po Juliano Brandto tikslaus smūgio 31-ąją minutę, tačiau antrojo kėlinio pradžioje į savo vartus prasileido net tris įvarčius.

Ishako Belfodilo (51 min.) įvartis bei greitas Marco Richterio (57 ir 69 min.) dublis oponentus pasiuntė į gilų nokdauną, iš kurio „Borussia“ bandė kilti, tačiau nesėkmingai.

83-ąją minutę jų viltis dar bandė atgaivinti Steffenas Tiggesas, bet į Dortmundą šalies vicečempionai grįžta nepapildę savo taškų taupyklės.

Kadangi vakar pagrindinis „Borussia“ varžovas dėl čempionų trofėjaus Miuncheno „Bayern“ iškovojo pergalę, dabar ekipas skiria jau 9 taškai.

„Hertha“ po šių rungtynių lentelėje padarė nemenką šuolį ir iš 15-osios pozicijos pakilo į 11-tąją.