Tomašo Rosicky įvarčiai lėmė „Arsenal“ pergalę svečiuose

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį buvo sužaistos keturios rungtynės. Svarbią pergalę svečiuose iškovojo Londono „Arsenal“ klubas, kuris 1-2 įveikė „West Bromwich“ ekipą.
Tomašas Rosicky
Tomašas Rosicky / A.Gimžausko/sportas.info nuotr.
Temos: 1 Tomaš Rosicky

Pirmasis įvartis šiame susitikime buvo pelnytas 20 minutę, kuomet kamuolį į vartų tinklą nukreipę saugas Tomašas Rosicky. Tai šis futbolininkas padarė po puolėjo Gervinho atlikto perdavimo.

Svečiai iš Londono rezultatą padvigubino antrojo kėlinio pradžioje, 50 minutę, kai tas pats Rosicky dar kartą jokių šansų nepaliko šeimininkų vartų sargui Benui Fosteriui.

71 minutę WBA futbolininkai rezultatą sušvelnino, kai teisėjas iš aikštės pašalino „Arsenal“ gynėją Perą Mertesackerį bei skyrė vienuolikos metrų baudinį į svečių vartus, kurį sėkmingai realizavo Jamesas Morrisonas.

Daugiau įvarčių šiame susitikime pelnyta nebuvo, tad Londono miesto ekipa iškovojo pergalę.

***

Tris taškus iškovojo Birmingemo „Aston Villa“, kuri susitiko su „Stoke City“. Svečiuose žaidusi „Villa“ susitikimą laimėjo rezultatu 3:1.

Visi rezultatai:

„West Bromwich” 1 – 2 „Arsenal”
20' [0 – 1] Tomaš Rosicky
50' [0 – 2] Tomaš Rosicky
70' Per Mertesacker („Arsenal”)
71' [1 – 2] James Morrison (11 m)

„Stoke City” 1 – 3 „Aston Villa”
9' [0 – 1] Gabriel Agbonlahor
80' [1 – 1] Michael Kightly
87' [1 – 2] Matthew Lowton
90' [1 – 3] Christian Benteke

„Reading” 0 – 2 „Southampton”
34' [0 – 1] Jay Rodriguez
72' [0 – 2] Adam Lallana

„Norwich City” 2 – 2 „Swansea City”
35' [0 – 1] Michu
40' [1 – 1] Robert Snodgrass
60' [2 – 1] Michael Turner
75' [2 – 2] Luke Moore