„Tottenham“ barstė taškus, „Leicester“ trūksta pergalės iki čempionų vardo

Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse „Tottenham Hotspur“ klubas sužaidė lygiosiomis 1:1 su „West Bromwich“ ekipa.
„Tottenham“ – „West Brom“
„Tottenham“ – „West Brom“ / „Scanpix“ nuotr.

Abu rungtynių įvarčius įmušė tas pats futbolininkas – Craigas Dawsonas. „West Brom“ ekipos žaidėjas 33 minutę įsimušė į savus vartus. 73-ąją minutę jis smūgiu galva po kampinio išlygino rezultatą.

Dėl „Premier“ lygos čempionų vardo šiuo metu kova vyksta tik tarp dviejų klubų – „Tottenham“ ir „Leicester“.

Lesterio klubas turi 7 taškų pranašumą. Jeigu sekmadienį jie nugalės „Manchester United“ klubą, „Leicester City“ užsitikrins čempionų titulą.

„Tottenham“ šį sezoną dar liko sužaisti rungtynes su „Chelsea“, „Southampton“ ir „Newcastle“.

Iki „Premier“ lygos sezono pabaigos „Leicester City“ liko sužaisti dar trejas rungtynes. Šiuo metu iki garantuoto čempionų titulo jiems trūksta 3 taškų. Vis dėlto juos iškovoti bus nelengva, nes kituose trijuose turuose laukia stiprūs varžovai – „Manchester United“, „Everton“ ir „Chelsea“.