Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 11 26 /20:24

Užsitęsusi „Tottenham Hotspur“ krizė ir įvartis gražuolis Liverpulyje

Anglijos „Premier“ lygoje kurį laiką pirmavęs Londono „Tottenham Hotspur“ klubas neišbrenda iš nesėkmių liūno. Sekmadienį „Spurs“ 1:2 namuose nusileido Birmingemo „Aston Villa“ ekipai ir pralaimėjo jau trečią kartą iš eilės.
Alejandro Garnacho
Alejandro Garnacho / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

22-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Giovani Lo Celso, bet pirmo kėlinio pabaigoje Pau Torresas rezultatą išlygino, o 61-ąją minutę pergalingą įvartį pelnė Ollie Watkinsas.

Po šio mačo „Spurs“ nukrito į penktą poziciją, o pergalę iškovojusi „Aston Villa“ jau žengia ketvirta.

Kitame sekmadienio mače „Manchester United“ svečiuose 3:0 pranoko Liverpulio „Everton“ ekipą.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Alejandro Garnacho, Marcusas Rashfordas ir Anthony Martialis.

Ypač gražus buvo pirmasis argentiniečio A.Garnacho smūgis.

Po pergalės Mančesterio komanda užima šeštą vietą, bet nuo pirmaujančio Londono „Arsenal“ atsilieka vos šešiais taškais.

Tai buvo trečia „raudonųjų velnių“ pergalė „Premier“ lygoje iš eilės.