Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Tottenham Hotspur“ pergalė tapo jubiliejine treneriui J.Mourinho

Londono „Tottenham Hotspur“ ekipa po pergalių sausros pagaliau laimėjo, 2:0 įveikdama Londono „West Ham United“ klubą.
Harry Kane'as (dešinėje)
Harry Kane'as (dešinėje) / „Scanpix“ nuotr.

Tomasas Soucekas 64-ąją minutę išvedė „Tottenham Hotspur“ į priekį, kai įsimušė į savo vartus.

O jau 82-ąją minutę tašką padėjo Harry Kane'as, pelnęs 18-ąjį savo įvartį šiame sezone.

„West Ham“ yra viena pozicija aukščiau nei iškritimo zona, tačiau nuo jos klubą skiria tik įvarčių skirtumas.

Tai buvo 300-oji Jose Mourinho pergalė Anglijoje. „Esu laimingas dėl pergalės, dėl to, kad nepraleidome įvarčio, tai reiškia, kad komanda žaidė solidžiai. Žaidėme prieš komandą, kurią treniruoja patyręs specialistas. Galima buvo prognozuoti, kad jie pridarys mums problemų“, – sakė portugalas.

„Spurs“ su 45 taškais užima 7-ąją vietą turnyro lentelėje.

Kitose antradienio vakaro rungtynėse „Leicester City“ 0:0 sužaidė su „Brighton & Hove Albion“.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?