Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

„Tottenham“ nespėjo nė mirktelėti – „Newcastle“ įspūdingai nokautavo varžovus

Įspūdingą pergalę Anglijos „Premier“ lygoje pasiekė „Newcastle United“ vienuolikė, namuose 6:1 sutriuškinusi „Tottenham“ ekipą.
„Tottenham“ žaidėjai
„Tottenham“ žaidėjai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Newcastle“ žaibiškai startavo ir varžovus į nokautą pasiuntė pačioje rungtynių pradžioje – vos per 9 minutes sumušė tris įvarčius, o net neįpusėjus pirmajam kėliniui rezultatas jau buvo 5:0.

Jacobas Murphy pasiuntė kamuolį į tinklą jau 2-ą rungtynių minutę, kai pirmas suskubo prie vartininko atmušto kamuolio.

6-ą minutę pasižymėjo Joelintonas – meistriškai susitvarkė su kamuoliu po tolimo perdavimo ir likęs vienas prieš Hugo Llorisą savo progą išnaudojo.

9-ą minutę netikėtu tolimu smūgiu J.Murphy pelnė savo antrąjį įvartį, o netrukus atėjo Alexanderio Isako šlovės akimirkos.

Jis sumušė du įvarčius 19-ą ir 21-ą minutę.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Alexanderis Isakas

Greičiau penkis įvarčius „Premier“ lygos rungtynėse buvo pavykę sumušti tik „Manchester City“ ekipai, kuri 2019 metais prieš „Watford“ 5:0 pirmavo jau 18-ą minutę.

Be to, tai šeštas kartas lygos istorijoje, kai trys įvarčius komanda sumušė per pirmąsias 9 minutes. Paskutinį kartą tai buvo nutikę 2010 metais.

49-ą minutę Harry Kane'as pelnė paguodos įvartį. „Tottenham“ žvaigždė prasiveržė kairiuoju atakos kraštu ir kliudomas varžovo galėjo kristi baudos aikštelėje – bet išsilaikė ant kojų ir smūgiavo tiksliai.

Šeštąjį šeimininkų įvartį 67-ą minutę sukrapštė Callumas Wilsonas.

Tai didžiausia „Newcastle“ pergalė lygoje nuo 2011 metų (5:0 prieš „West Ham United“), o „Tottenham“ ekipai – didžiausias pralaimėjimas nuo 2013-ųjų (0:5 prieš „Liverpool“).

Kitose lygos rungtynėse „West Ham United“ išvykoje 4:0 sudorojo „AFC Bournemouth“ ekipą.