Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Traumų išretintas „Liverpool“ turėjo paprakaituoti, bet sustiprino lyderio poziciją

Anglijos „Premier“ lygoje trečiadienio vakarą sužaistos vienerios 26-ojo turo rungtynės. Jose traumų kaip reikiant išretintas lyderis „Liverpool“ po atkaklios kovos 4:1 namuose palaužė pirmenybių naujokę „Luton Town“.
Virgilas van Dijkas
Virgilas van Dijkas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Londono priemiesčio Lutono komanda rimtą iššūkį Mersisaido ekipai metė ir pirmajame rate. Tuomet dvikova baigėsi taikiai 1:1.

Nebuvo lengva ir šį kartą.

Šeimininkai pirmieji praleido įvartį, kai 12-ąją minutę pasižymėjo airis Chiedozie Ogbene, bet po pertraukos sugebėjo atsitiesti.

56-ąją minutę Virgilas van Dijkas rezultatą išlygino, o dar po dviejų minučių pasižymėjo Cody Gakpo.

Galiausiai visus taškus ant i sudėjo Luisas Diazas (71 min.) ir Harvey Elliottas (90 min.).

Tai buvo trečia Jurgeno Kloppo vyrų pergalė čempionate iš eilės. „Liverpool“ pirmauja turnyre ir titulą ginantį „Manchester City“ lenkia keturiais taškais.

Tiesa, Mančesterio komanda yra sužaidusi maču mažiau.

Lutono komanda yra aštuoniolikta ir rizikuoja po metų vėl sugrįžti į antrąjį ešeloną.