Tiesiogiai

Turime nebaigtų reikalų! 9 valandos apie ateities Lietuvą!Turime nebaigtų reikalų! 9 valandos apie ateities Lietuvą!

Trečią kartą iš eilės laimėjęs „Man Utd“ kyla į trečią poziciją

Nelengvą, bet labai svarbią pergalę Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienio vakarą iškovojo „Manchester United“ ekipa, svečiuose 2:0 pranokusi „Nottingham Forest“ komandą.
Anthony
Antony / „Scanpix“ nuotr.

32-ąją minutę pirmąjį įmušė Antony. 76-ąją minutę jis atliko puikų perdavimą ir Diogo Dalotas pergalę įtvirtino.

Tai buvo jau trečioji Mančesterio komandos pergalė iš eilės, dar labiau priartinusi „raudonuosius velnius“ prie bronzos.

Į trečią vietą pakilęs „Man Utd“ dabar jau trimis taškais lenkia šiame ture skaudžiai suklupusį „Newcastle United“.

Notingemo komanda pralaimėjo trečią kartą paeiliui ir yra iškritimo zonoje – aštuoniolikta.