Trimis įvarčiais sublizgėjęs belgų jaunuolis sujaukė „Bayern“ šventę

Miuncheno „Bayern“ turėjo dviejų įvarčių pranašumą, tačiau nesugebėjo laimėti rungtynių prieš Diuseldorfo „Fortuna“. Mačas Miunchene baigėsi lygiosiomis 3:3.
Dodi Lukebakio
Dodi Lukebakio / „Scanpix“ nuotr.

Mačo didvyriu tapo „Watford“ klubui priklausantis 21-erių belgas Dodi Lukebakio, Diuseldorfe žaidžiantis nuomos pagrindais.

Jis sumušė visus tris įvarčius (44, 77 ir 93 min.) į „Bayern“ vartus.

„Bayern“ pirmavo 2:0 po Niklo Sule (17 min.) ir Thomo Mullerio (20 min.) įvarčių.

D.Lukebakio pirmo kėlinio pabaigoje skirtumą sušvelnino, bet Th.Mulleris 58-ą minutę pelnė trečią „Bayern“ įvartį.

Vis dėlto likusio laiko „Fortuna“ jaunuoliui užteko, kad pasižymėtų dar dukart.

„Bayern“ su 21 tašku lieka 5-oje vietoje, „Fortuna“ su 9-iais – tik priešpaskutinėje 17-oje.

Čempionato lyderė Dortmundo „Borussia“ (30 taškų) išvykoje 2:1 nugalėjo „Mainz 05“ vienuolikę.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Paco Alcaceras (66 min.) ir Lukaszas Piszczekas (76 min.).

„Mainz 05“ gretose pasižymėjo Robinas Quaisonas (70 min.).