Tris baudinius mušęs Madrido „Real“ grįžo į pergalių kelią

Sudėtingą pergalę išvykoje iškovojęs Madrido „Real“ klubas grįžo į laimėjimų kelią Ispanijos futbolo čempionate.
Karimas Benzema
Karimas Benzema / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Permainingose rungtynėse Carlo Ancelotti auklėtiniai svečiuose 2:1 (1:0) palaužė Vigo „Celta“ vienuolikę.

„Real“ klubas šiose rungtynėse mušė net tris 11 metrų baudinius. Visus tris sykius tai darė Karimas Benzema.

Prancūzas buvo tikslus 19 minutę, bet antro kėlinio pradžioje Nolito (53 min.) rezultatą išlygino.

Sužaidus 64 minutes K.Benzema dar sykį stojo mušti baudinio, bet šįkart Matiasas Dituro apgynė „Celta“ ekipos vartus.

Po penkių minučių istorija pasikartojo, tik šįkart K.Benzema buvo tikslus (69 min.) ir įmušė pergalingą įvartį.

„Real“ klubui tai buvo pirmos rungtynės Ispanijos čempionate po skausmingo pralaimėjimo 0:4 „Barcelona“ ekipai.

Sugrįžęs į pergalių kelią „Real“ (69 tšk.) iki 12 taškų pabėgo nuo „Sevilla“ (57 tšk.) ekipos, sužaidusios rungtynėmis mažiau, ir 15 taškų nuo „Barcelonos“ (54 tšk.), turinčios dar du mačus atsargoje.