Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Trupantis „Žalgiris“ draugiškose rungtynėse neįveikė „Džiugo“

Aptrupėjęs Vilniaus „Žalgiris“ kontrolinėse rungtynėse sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su Telšių „Džiugo“ komanda.

Vienintelį „Žalgirio“ įvartį pirmajame kėlinyje baudiniu pelnė Joelis Bopesu, antrajame rezultatą išlygino telšiškiai.

„Žalgirio“ sudėtyje buvo buvo nemažai priverstinių pasikeitimų. Ovidijus Verbickas, Paulius Golubickas, Adama Fofana ir Yukiyoshi Karashima negalėjo padėti komandai dėl ligų ir traumų.

Į Turkiją išvyko Arvydas Novikovas, neseniai komandą paliko ir Nicolasas Gorobsovas.

Per pertrauką ir antrajame kėlinyje žalgiriečiai atliko kelis keitimus. Pirmą kartą komandoje žaidė naujokas Kevinas Bukusu, taip pat debiutavo akademijos auklėtinis Danielius Velička.

74 min. po šiurkščios pražangos „Džiugo“ komandos žaidėjui teisėjas parodė raudoną kortelę, bet abiejų komandų susitarimu buvo leista telšiškiams tęsti rungtynes su 11 žaidėjų.

„Žalgirio“ sudėtis: E.Gertmonas (46 min. J.Aliukonis), J.Moutachy, J.Bopesu, M.Mazuras, J.Kendyšas, A.Doumbia (46 min. K.Bukusu), G.Matulevičius, M.Šetkus, R.Jansonas, žaidėjas peržiūroje (46 min. P.Matyžonok, 77 min. A.Buikus), M.Mikulėnas (63 min. D.Velička)

Kitos „Žalgirio“ kontrolinės rungtynės – šeštadienį, vasario 10 d., 18 val. prieš „Transinvest“.