Sunki „Kauno Žalgirio“ pradžia Europoje – nepasiekė pergalės Gibraltare

„Kauno Žalgirio“ klubui nepavyko pasiekti pergalės inauguracinio UEFA Konferencijų lygos sezono starte. Roko Garasto auklėtiniai pirmosiose rungtynėse svečiuose be įvarčių 0:0 sužaidė su Gibraltaro „Europa“ klubu.
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Pirmajame kėlinyje aštriau žaidė Gibraltaro žaidėjai. Žalgiriečiai pirmąjį smūgį link vartų atliko tik sužaidus beveik pusvalandį, o „Europa“ futbolininkai bent kelis sykius pavojingai grasino svečių vartams, tačiau kamuolys vis skriedavo greta virpsto.

Antrajame kėlinyje labai pavojingą progą po standartinės situacijos turėjo „Europa“, bet puikiai sužaidė smūgį atrėmęs Deividas Mikelionis. Dar geresnį šansą šeimininkai turėjo 65-ąją minutę, bet smūgį galva iš vos kelių metrų sugėrė kamuolį sugavęs D.Mikelionis.

Per likusį laiką žalgiriečiai buvo perėmę kiek didesnę kamuolio kontrolę, bet rimtų progų įvarčiams nesusikūrė ir pergalės pasiekti nesugebėjo.

Žalgiriečiai Europos turnyruose dalyvauja trečią sezoną iš eilės, bet kol kas dar nė sykio nėra žengę į kitą etapą.

Tiek pernai, tiek užpernai UEFA Europos lygos atrankoje kauniečiai gavo skaudžias varžovų pamokas, bet šį kartą puoselėja viltis žengti tolyn naujajame Konferencijų lygos turnyre.

Komandos dar sykį susitiks Marijampolėje liepos 15-ąją dieną, kai paaiškės, kuri iš jų žengs į kitą etapą.

Šios poros nugalėtojai antrame atrankos etape žais prieš Belfasto „Glentoran“ iš Šiaurės Airijos arba „The New Saints“ iš Velso.

Europa FC (Gib)Kauno Zalgiris (Ltu)

Gibraltaro „Europa“ – „Kauno Žalgiris“ 0:0

„Kauno Žalgirio“ startinė sudėtis: Deividas Mikelionis, Rudinilsonas, Martynas Dapkus, Philipas Otele, Egidijus Vaitkūnas, Michaelas Thuique'as, Karolis Šilkaitis, Deividas Šešplaukis, Divine'as Naahas, Stevenas Thicotas, Choco.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?