Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

UEFA Tautų lyga: C.Ronaldo įvartis ir Ispanijos bei Rumunijos pergalės

UEFA Tautų lygoje šeštadienį buvo sužaistos aštuonerios rungtynės. C diviziono 2-oje grupėje, kur rungtyniauja ir Lietuvos rinktinė, trečią pergalę iškovojo favoritė Rumunija.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 UEFA Tautų lyga

Rumunai be didelių ceremoniją net 3:0 svečiuose įveikė Kiprą ir toliau užtikrintai pirmauja rikiuotėje.

Įvarčius dar pirmajame kėlinyje pelnė Dennisas Manas, Razvanas Marinas ir Dragu Dragusinas.

Su rumunais lietuviai žais antradienį namuose.

Stipriausiame A divizione trečią pergalę iškovojo Portugalijos rinktinė, kuri svečiuose 3:1 pranoko Lenkiją.

Dar vieną įvartį į savo sąskaitą įsirašė legenda Cristiano Ronaldo. Tai buvo 906 puolėjo įvartis karjeroje. Kapitonas pasižymėjo jau trečiajame rinktinės mače iš eilės.

Toje pačioje grupėje kroatai 2:1 pranoko škotus.

A4 grupėje Europos čempionai ispanai Mursijoje 1:0 pranoko Daniją.

Pergalingą įvartį 79-ąją minutę pelnė San Sebastiano „Real Sociedad“ saugas Martinas Zubimendi.