UEFA Tautų lyga: po dramatiškos baudinių serijos trečią vietą iškovojo Anglija

Pirmą kartą surengta UEFA Tautų lyga artėja prie pabaigos – sekmadienio vakarą buvo sužaistos priešpaskutinės turnyro rungtynės, kuriose Anglijos ir Šveicarijos rinktinės kovėsi dėl trečiosios vietos.
Anglijos futbolo rinktinė
Anglijos futbolo rinktinė / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

Pagrindinio laiko metu dominavo favorite laikyta Anglijos futbolo rinktinė - 36-ą žaidimo minutę Dele Alli turėjo gerą progą įmušti galva, o 84-ą minutę Callumo Wilsono smūgis atsidūrė vartų tinkle. Visgi teisėjas pasitelkė VAR peržiūrą ir įvartį anuliavo.

Per papildomą žaidimo pusvalandį progų turėjo Raheemas Sterlingas, tačiau įvarčio taip ir neįmušus mačo baigtis sprendėsi 11-os metrų baudinių serijoje.

Joje tiek Anglijos, tiek Šveicarijos futbolininkai demonstravo plieninius nervus ir vieną po kito kamuolius siųsdavo į skirtingus vartų kampus.

Anglijos strategas Garethas Southgate'as rezultatui esant 4:4 penktąjį baudinį patikėjo mušti vartininkui Jordanui Pickfordui. Pastarasis užtikrintu ir labai stipriu smūgiu kaire koja pasiuntė kamuolį į dešinį vartų kampą.

Būtent J.Pickfordas ir tapo simboliniu Anglijos rinktinės herojumi - vartininkas atrėmė šeštą Šveicarijos baudinį, kuri realizuoti bandė Josipas Drmičius ir savo šaliai padovanojo trečią Tautų lygos vietą.

Anglai baudinių seriją laimėjo 6:5.

UEFA Tautų lygos finalas tarp Portugalijos ir Olandijos rinktinių prasidės 21:45 val.