UEFA Tautų lygoje – keturi Prancūzijos įvarčiai ir sensacingas Anglijos pralaimėjimas namuose

Ketvirtadienio vakarą vėl buvo atnaujintos UEFA Tautų lygos grupių etapo kovos.
Eduardo Camavinga
Eduardo Camavinga / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 UEFA Tautų lyga

A divizione vyko du mačai 2-oje grupėje. Prancūzija Budapešte 4:1 pranoko čia namuose žaidžiantį Izraelį.

Įvarčius prancūzams pelnė Eduardo Camavinga, Christopheris Nkunku, Matteo Guendouzi ir Bradley Barcola.

Po pergalės prancūzai savo grupėje su 6 taškais lieka antri, mat lyderė Italija 2:2 namuose sužaidė su Belgija.

Italai pelnė du greitus įvarčius ir pirmavo 2:0, bet 38-ąją minutę visas kortas sumaišė Lorenzo Pellegrini gauta raudona kortelė.

Tuo svečiai pasinaudojo ir išlygino rezultatą.

B divizione netikėtai pralaimėjo Anglijos rinktinė, kuri 1:2 Londono „Wembley“ stadione nusileido Graikijai.

Svečiai po 49-ąją minutę Vangelio Pavlidžio įvarčio pirmavo, tačiau Jude'as Bellinghamas 87-ąją minutę rezultatą išlygino.

Visgi 4-ąją pridėto laiko minutę tas pats Lisabonos „Benfica“ puolėjas V.Pavlidis pelnė ir pergalingą įvartį.

C divizione Latvijos rinktinė 0:3 namuose nusileido Šiaurės Makedonijai.