V.Dambrausko pasitikėjimo sulaukęs P.Golubickas žaidė ilgiausiai šį sezoną

Paulius Golubickas pirmą kartą pasirodė aikštėje „HNK Gorica“ klubo vairą perėmus jo tautiečiui Valdui Dambrauskui, tačiau pergalės Kroatijos čempionato vidutiniokams tai neatnešė. Velika Goricos klubas namuose pirmavo, tačiau 1:3 pralaimėjo prieš Zagrebo „NK Lokomotiva“.
Paulius Golubickas
Paulius Golubickas / HNK Gorica nuotr.

20-metis Lietuvos rinktinės saugas pasirodė „HNK Gorica“ startinėje sudėtyje ir žaidė 74 minutes, kol jį pakeitė Dario Špikičius.

Tai buvo pirmas kartas, kai P.Golubickas aikštėje pasirodė komandos vairą perėmus V.Dambrauskui, kuris Kroatijos ekipą treniravo ir per paskutinius du mačus.

Iki šiol rekordiškai daug laiko ant vejos P.Golubickas praleido lygiai prieš mėnesį vykusiame mače prieš Zagrebo „Dinamo“, kai tuometinis treneris Sergejus Jakirovičius lietuviui leido žaisti 72 minutes.

Šįkart su saugu iš Lietuvos „HNK Gorica“ net pirmavo, kai 53-ąją minutę pasižymėjo Matthew Steenvoordenas.

Vis dėlto nuo tada iniciatyvą perėmė svečiai iš sostinės, per mažiau nei pusvalandį pasiekę tris įvarčius.

Iyayi Atiemwenas rezultatą išlygino 62-ąją minutę, Myrto Uzuni jį persvėrė praėjus vos minutei po P.Golubicko keitimo (75 min.), o pergalę antrojo įvarčio autorius įtvirtino dar po 12 minučių.

9-ąjį pralaimėjimą šį sezoną patyrusi „HNK Gorica“ vis labiau atsilieka nuo vietas Europos turnyruose garantuojančių pozicijų. Velika Goricos klubas turi 35 taškus, kai penktoje vietoje esanti „Osijek“ ekipa – 42, o ketvirtąją užimanti Splito „Hajduk“ – 45.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?