V.Dambrausko vyrai Bulgarijoje sumušė net penkis įvarčius

Dešimt iš eilės Bulgarijos čempionų titulų iškovojęs Razgrado „Ludogorec“ su Valdu Dambrausku užtikrintai pradėjo žygiuoti ir link vienuoliktojo. Šeštadienį vykusiose „Parva liga“ trečiose rungtynėse čempionai net 5:0 namuose nugalėjo Sofijos „Lokomotiv“.
Valdas Dambrauskas
Valdas Dambrauskas / PFC Ludogorets 1945 nuotr.

V.Dambrausko auklėtiniai šį sezoną laimėjo visus tris susitikimus.

21-ąją minutę pasižymėjo Wandersonas, o po dviejų minučių persvarą įtvirtino Dominikas Yankovas.

Antrajame kėlinyje sostinės komandos triuškinimą užbaigė Josue Sa (51 min.), Mavis Tchibota (61 min.) ir Cauly (68 min.).

Po pergalės Razgrado futbolininkai su devyniais taškais užima trečią vietą, tiesa, aukščiau jų esantys Varnos „Cherno More“ (11 taškų) ir Plovdivo „Botev“ (10 taškų) yra sužaidė net dviem rungtynėmis daugiau.