Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Vaikinų U19 rinktinei pergalė atvėrė kelią į elitinį atrankos etapą

Lietuvos vaikinų iki 19 metų futbolo rinktinei sėkmingai pasibaigė Turkijoje vykęs UEFA Europos čempionato atrankos turnyras, kuriame mūsiškiai užėmė antrąją vietą ir pratęs savo žygį elitiniame etape.
Lietuvos U19 rinktinė
Lietuvos U19 rinktinė / LFF nuotr.

Paskutinėse rungtynėse lietuviai rezultatu 2:0 nugalėjo baltarusius. Pergalę lietuviams suteikė Romualdo Jansono įmušti įvarčiai 79 ir 81 minutę.

Reinholdo Breu treniruojama rinktinė šioje grupėje prieš tai pralaimėjo Turkijos ir Graikijos bendraamžių komandoms. Turkai laimėjo visas žaistas rungtynes ir grupėje pelnė 9 taškus, o lietuviai, baltarusiai ir graikai surinko po 3 taškus. Aukštesnę vietą lietuviams leido užimti geresnis įvarčių santykis prieš baltarusius ir graikus.

Būsimi varžovai elitiniame atrankos turnyre turėtų paaiškėti gruodžio mėnesį, kai UEFA būstinėje Nione įvyks burtų ceremonija.