Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Vaikiška vartininko klaida pasinaudojęs „Arsenal“ ištrūko iš nesėkmių liūno

Ketvirtadienį Anglijos „Premier“ lygoje žaidžiamos trejos 31-ojo turo rungtynėse. Pagaliau nesėkmių seriją nutraukė Londono „Arsenal“ klubas, svečiuose 2:0 pranokęs „Southampton“.
Edwardas Nketiah
Edwardas Nketiah / „Scanpix“ nuotr.

Prieš tai „kanonieriai“ buvo pralaimėję du mačus iš eilės.

Šį kartą pergalę sostinės komandai lėmė kurioziškas įvartis ir šiurkšti „Southampton“ vartininko Alexo McCarthy klaida.

20-ąją minutę vartų sargas nesėkmingai bandė išmušti kamuolį ir pataikė į varžovų komandos puolėją Edwardą Nketiah.

20-etis puolėjas tuo iš karto pasinaudojo ir įmušė įvartį į tuščius vartus.

85-ąją minutę šeimininkai liko dešimtyje, nes už paskutinės vilties pražangą iš aikštės buvo išvarytas Jackas Stephensas.

Maža to, po šio epizodo dar kartą suklydo „Southampton“ vartininkas A.McCarthy. Jis nesėkmingai atmušė kamuolį prieš save ir Josephas Willockas rungtynėse padėjo tašką.

Po pergalės „Arsenal“ pakilo į devintąją poziciją, „Southampton“ žengia keturioliktas.

Kitame mače „Burnley“ 1:0 pranoko „Watford“.