Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Vaikiškai klydusi jaunimo rinktinė – sutriuškinta per šešias minutes

Lietuvos jaunimo U-21 rinktinė patyrė skaudžią nesėkmę atrankoje į 2023-ųjų Europos čempionatą. Mariaus Stankevičiaus auklėtiniai per šešias minutes praleido triskart ir 0:3 nusileido Rusijai susitikime Alytuje.
Karolis Uzėla
Karolis Uzėla / nuotr. LFF

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, tačiau antrajame Lietuvos jaunimas sugriuvo.

Vilius Armalas itin šiurkščiai suklydo 65-ąją minutę, o Konstantinas Tiukavinas nedovanojo – išvedė rusus į priekį.

Vos po trijų minučių krito ir dar vienas įvartis, kai po Karolio Uzėlos perdavimo vartininkas Kajus Urbietis nesugebėjo pataikyti į kamuolį ir šis įriedėjo į tinklą. Protokole įvartis į savo vartus įrašytas K.Uzėlai.

Dar po trijų minučių tas pats K.Tiukavinas sulaukė puikaus perdavimo iš dešiniojo krašto ir rezultatas tapo triuškinantis.

Šiaurės Airija 3 1 0 2 -3 3

Tai buvo trečias jaunimo rinktinės pralaimėjimas per ketverias rungtynes – prieš Maltą pavyko išplėšti pergalę 2:1.