Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Valandą pirmavęs „Tottenham“ persvaros prieš „Man Utd“ neišsaugojo

Anglijos „Premier“ lygoje penktadienio vakarą startavo 30 turas, o tikru desertu futbolo pasiilgusiems sirgaliams tapo dvikova Londone. Kovingose rungtynėse nugalėtojas nepaaiškėjo – Londono „Tottenham Hotspur“ ir „Manchester United“ sužaidė lygiosiomis 1:1.
Serge'o Aurier ir Luke'o Shaw dvikova
Serge'o Aurier ir Luke'o Shaw dvikova / „Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį rungtynių įvartį „Tottenham“ pelnė sužaidus 27 minutes, kai fantastišką pasirodymą surengė Stevenas Bergwijnas.

Olandas kamuolį gavo praktiškai ties aikštės viduriu, tačiau įspūdingu greičiu aplenkė „Man Utd“ gynėjus ir stipriu smūgiu nepaliko šansų vartininkui Davidui De Gea, nesugebėjusiam sulaikyti tiesiai į jį skriejusio kamuolio.

„Scanpix“ nuotr./Stevenas Bergwijnas

Svečiai iš Mančesterio iniciatyvą ir rungtynių kontrolę perėmė po pertraukos.

Iš pradžių Jose Mourinho auklėtinius dar gelbėjo pasiaukojantis Hugo Lloriso ir Erico Dierio žaidimas, tačiau „Manchester United“ galiausiai pajėgė išlyginti rezultatą.

80-ąją minutę kamuolį į baudos aikštelę prasimetusį Paulį Pogba pražanga sustabdė tas pats E.Dieris, o baudinį be didesnių sunkumų realizavo Bruno Fernandesas.

„Man Utd“ turėjo šansą išplėšti pergalę dar vienu baudiniu, kurį skyrė teisėjas Jonathanas Mossas, bet Jose Mourinho iš pykčio šokinėjant prie šoninės linijos arbitro sprendimą atšaukė VAR asistentai.

Įvarčio nepelnė ir fantastišką progą pridėto laiko pabaigoje turėjęs Masonas Greenwoodas – jo smūgiuotas kamuolys praskriejo visai šalia vartų.

Tašką iškovojusi Mančesterio ekipa su 46 taškais turnyrinėje lentelėje lieka penkta. „Tottenham“ turi 42 taškus ir rikiuojasi aštuntas.

Kitose penktadienio vakaro rungtynėse „Southampton“ išvykoje 3:0 sutriuškino „Norwich“ futbolininkus.