Vargę „AC Milan“ ir „Juventus“ iškovojo sunkias pergales Italijoje

Nelengvą pergalę Italijos futbolo čempionate „Serie A“ iškovojo „AC Milan“ ekipa, kuri 1:0 palaužė Udinės „Udinese“ futbolininkus.

Pirmasis mačo įvartis krito jau 13-ąją minutę, kuomet Samuelis Cukwueze pasiuntė kamuolį į Udinės ekipos vartus (1:0).

Visgi greitu metu Milano klubas prisivirė košės: Tiijjani Reijndersas labai grubiai pargriovė varžovą, buvo nubaustas raudona kortele ir 29-ąją minutę išvarytas iš aikštės.

Pirmąją pridėto laiko minutę pirmajame kėlinyje Udinės klubas puolė džiaugtis, nes kamuolį į vartus pasiuntė Kingsley Ehizibue, tačiau greitai džiaugsmą pakeitė nusivylimas, nes po VAR peržiūros įvartis buvo anuliuotas po nuošalės.

Ir nors Milano ekipa žaidė dešimtyje, Udinės futbolininkams nepavyko išlyginti rezultato antrajame kėlinyje.

72-ąją minutę skausmingą peties traumą patyrė Tammy Abrahamas, kuris su ašaromis akyse buvo priverstas palikti aikštelę.

Tuo metu pergalę taip pat iškovojo Turino „Juventus“ komanda, kuri 1:0 įveikė Romos „Lazio“ futbolininkus.

Jau 24-ąją minutę Romos žaidėjas Alessio Romagnoli buvo pašalintas iš aikštės už grubų žaidimą ir nepaisant to, „Lazio“ pagirtinai gynėsi, tačiau mačo pabaigoje nutiko nelaimė.

85-ąją minutę kamuolį į savo vartus įsimušė Mario Gila ir tai kainavo „Lazio“ pergalę.