Vartininkui tarp kojų ir įvartis gražuolis: „Žalgiris“ pranoko „Džiugą“

Telšių „Džiugas“ sezono starte įveikė „Žalgirį“ Vilniuje, tačiau sekmadienį Telšiuose A lygos čempionai buvo pranašesni – „Žalgiris“ laimėjo rezultatu 2:0.
Petaras Mamičius
Petaras Mamičius / Fkzalgiris.lt nuotr.

50-ą minutę Adama Fofana prasiveržė dešiniuoju kraštu ir atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur savo šansu pasinaudojo Petaras Mamičius.

Pažeme smūgiuotas kamuolys prariedėjo vartininkui Mariui Paukštei tarp kojų ir suspurdėjo tinkle.

Tašką rungtynėse padėjo Marko Miličkovičius, 90-ą minutę įstabiu tolimu smūgiu pelnęs antrąjį svečių įvartį.

„Džiugas“ pirmajame ture pateikė staigmeną, rezultatu 3:2 įveikdamas „Žalgirį“, tačiau nuo tada pergalės džiaugsmo A lygoje nepatyrė.

Tai devynių nelaimėtų rungtynių serija.

Maža to, „Džiugas“ pralaimėjo penktą kartą iš eilės, o pastarąsias ketverias rungtynes baigė be įvarčių (santykis 0:9).