Varžovų klaida pasinaudojęs „Manchester United“ išvykose nuraškė penktą pergalę iš eilės

Anglijos „Premier“ lygoje pergalę iškovojo „Manchester United“ klubas, vieno įvarčio dėka 1:0 palaužęs „Leicester City“ vienuolikę.
„Leicester City“ – „Manchester United“
„Leicester City“ – „Manchester United“ / „Scanpix“ nuotr.

Jau 9-ą minutę grubiai suklydo „Leicester City“ gynėjai, išmušinėdami kamuolį nuo savų vartų. Kamuolį perėmęs Paulis Pogba meistriškai jį perdavė Marcusui Rashfordui, kuris nepaliko jokių šansų Kasperui Schmeicheliui, „Leicester City“ vartininkui.

Claude'o Puelio treniruojamos komandos „Premier“ lygoje, „Southampton“ ir „Leicester City“, dar niekada nelaimėjo rungtynių, kuriose atsilikinėjo po pirmojo kėlinio (D6 L22). Taip neįvyko ir šįkart.

„Manchester United“ atakos antrajame kėlinyje buvo kiek atsargesnės, bet savo šansų neišnaudojo ir šeimininkai.

Tai dešimtos rungtynės iš eilės, įskaitant visus turnyrus, kuriose „Leicester City“ nesugebėjo įveikti „raudonųjų velnių“ (D3 L7). Paskutinį kartą pergalę tarpusavio mače „Leicester City“ šventė 2014 m. rugsėjį.

„Manchester United“ išvykose laimėjo penktą kartą iš eilės, įskaitant visus turnyrus, ir tai geriausia komandos atkarpa išvykose nuo 2012 metų, kai komandą dar treniravo Alexas Fergusonas.

Beje, M.Rashfordas tapo antru jauniausiu „Manchester United“ žaidėju (21 metai 95 dienos), pasiekusiu 100 rungtynių ribą „Premier“ lygoje. Klubo rekordas priklauso Ryanui Giggsui (21 metai 74 dienos).

48-ąjį tašką įsirašęs „Manchester United“ pakilo į penktą vietą, bet čia liks tik tuo atveju, jei Londono „Arsenal“ (47 taškai) nesusiklostys mačas su „Manchester City“.