Varžovui smogusiam L.Messi gresia ilga diskvalifikacija: nežaistų net iki balandžio

Lionelis Messi nesusitvardė Ispanijos Supertaurės finalo pabaigoje, kai smogė varžovui Asierui Villalibrei ir buvo išvarytas iš aikštės. Argentiniečiui toks poelgis gali atsirūgti itin skaudžiai.

„Barcelona“ buvo per minutę nuo triumfo Supertaurės finale prieš Bilbao „Athletic“, bet praleido įvartį paskutinę pagrindinio laiko minutę, o galiausiai sudėjo ginklus pratęsime 2:3.

Įtampa rungtynėse aukščiausią tašką pasiekė pačioje pratęsimo pabaigoje, kai bėgdamas į greitą ataką L.Messi iš nugaros smogė A.Villalibrei į galvą.

Mačo arbitras po VAR peržiūros parodė argentiniečiui tiesioginę raudoną kortelę, kuri buvo pirmoji L.Messi vilkint „Barcelona“ marškinėlius per 753 katalonų klube sužaistus mačus.

Dabar „Barcos“ žvaigždės elgesys nagrinėjamas Ispanijos futbolo federacijoje, o anot ispanų spaudos, argentiniečiui gresia didelė bausmė.

„Marca“ praneša, kad L.Messi gali būti nubaustas net iki dvylikos rungtynių trukmės diskvalifikacija.

Tokios sankcijos jam būtų pritaikytos tuo atveju, jei L.Messi elgesys bus įvertintas kaip „agresyvus“. Mažiausia argentiniečiui gresianti bausmė – keturių mačų diskvalifikacija.

Jei federacija vis tik neįžvelgs agresyvaus L.Messi veiksmo, jam teks praleisti nuo vienerių iki trejų rungtynių.

Jei šešiskart geriausiam pasaulio futbolininkui bus skirta pati griežčiausia dvylikos rungtynių diskvalifikacija, L.Messi Ispanijos čempionato ir Karaliaus taurės rungtynėse negalės rungtyniauti net iki balandžio mėnesio.

„Barcelona“ sekmadienį pralaimėjo Supertaurės finalą, o ketvirtadienį pradės kovas Ispanijos Karaliaus taurės turnyre, kai žais prieš antrojo diviziono „Cornella“ klubą. Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse „Barca“ šiuo metu rikiuojasi trečia.