2019 10 26 /14:55

Vėl „Žalgirį“ įveikusi „Sūduva“ – be penkių minučių A lygos čempionė

Marijampolės „Sūduva“ šeštadienio popietę žengė dar vieną didžiulį žingsnį link trečiojo iš eilės A lygos čempionų titulo. Vladimiro Čeburino auklėtiniai savoje aikštėje dar sykį 1:0 nugalėjo pagrindinį konkurentą Vilniaus „Žalgirį“, o tai reiškia, kad šias komandas jau skiria 10 taškų praraja.
A lygos futbolo rungtynės: „Sūduva“ - Vilniaus „Žalgiris“
A lygos futbolo rungtynės: „Sūduva“ - Vilniaus „Žalgiris“ / Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.

Iki čempionato pabaigos abiem komandoms lieka sužaisti po penkerias rungtynes, iš kurių vos vienos – tarpusavyje.

„Sūduva“ užtikrintai baigė ketvirtą ratą, o pergalę šeštadienio mače suvalkiečiams lėmė naujoko Domagojaus Pušičiaus taiklus smūgis.

22-ąją minutę po pakelto kampinio Semiras Kerla mušė galva, „Žalgirio“ vartininkas Martinas Berkovecas smūgį atrėmė, tačiau pirmasis prie jo suskubo saugas iš Kroatijos.

Net ir įmušę įvartį, suvalkiečiai iniciatyvos nepaleido, atakavo aštriau ir pavojingiau bei užtikrintai nugalėjo.

Rungtynių pabaigoje žalgiriečiai atrodė visiškai pasimetę ir „Sūduva“ turėjo ne vieną puikią progą padvigubinti persvarą, tačiau svečius gelbėjo puikiai žaidęs M.Berkovecas.

Kitose 28-ojo turo rungtynėse šeštadienį Vilniaus „Riteriai“ namuose 4:0 sutriuškino „Panevėžį“.

22-ąją minutę Teremas Moffi užtikrintai realizavo baudinį, kurį uždirbo Valdemaras Borovskis, o po dviejų minučių Valentinas Jeriomenka puikiu tolimu smūgiu į vartų kampą pergalę įtvirtino, o galutinius taškus sudėjo 84 ir 87 minutėmis pasižymėjęs Mindaugas Grigaravičius.

Trečiajame mače pajūrio derbyje Klaipėdos „Atlantas“ 0:1 pralaimėjo „Palangai“.

23-ąją minutę Andrejus Jakovlevas prasiveržė dešiniuoju kraštu ir atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur Andrejus Kirilinas tiksliai mušė vienu lietimu.

Mačą klaipėdiečiai baigė be 83-ąją minutę antrą geltoną kortelę gavusio Darvydo Šerno.