Vietiniuose čempionatuose – „Tottenham“ pergalė ir „Juventus“ kluptelėjimas

Didžiosiose Europos futbolo lygose prasidėjo savaitgalio turai – Anglijoje pergalę pasiekė Londono „Tottenham Hotspur“, o Italijoje trijų taškų iškovoti nesugebėjo Turino „Juventus“.

„Tottenham“ išvykoje 2:0 palaužė „Nottingham Forest“ ekipą.

Pirmąjį įvartį svečiams jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką pelnė Richarlisonas, pasižymėjęs po Dejano Kulusevskio perdavimo.

Iš „Manchester United“ į „Forest“ ekipą vasarą persikėlęs Anthony Elanga lygino rezultatą 58-ąją minutę, bet VAR įvartį atšaukė dėl nuošalės.

D.Kulusevskis, prieš tai asistavęs komandos draugui, 65-ąją minutę pasižymėjo ir pats po šiurkščios varžovų vartininko klaidos.

Kai skirtumas buvo apčiuopiamas, „Tottenham“ susidūrė su problemomis – Yvesas Bissouma už šiurkščią pražangą buvo nubaustas raudona kortele.

Vis dėlto net ir žaisdami 11 prieš 10 „Nottingham Forest“ futbolininkai į taškus nepasikėsino.

Su 33 taškais „Spurs“ yra penktoje „Premier“ lygos vietoje, „Nottingham“ turi 14 taškų ir žengia 16-oje pozicijoje.

Italijoje pergalės iškovoti nepavyko „Juventus“ komandai – Massimiliano Allegri auklėtiniai 1:1 sužaidė su „Genoa“.

Federico Chiesa 28-ąją minutę tiksliai smūgiavo nuo 11 metrų žymos, Albertas Gudmundssonas 48-ąją rezultatą lygino.

Turino ekipa su 37 taškais yra antra, „Genoa“ kraityje – 16 taškų ir 14-oji vieta.