Vilniaus derbyje – „Žalgirio“ pergalė

„Optibet A lygos“ 12-ajame ture vyko antrasis šio sezono Vilniaus derbis, kuriame pergalę šventė „Žalgiris“. Vladimiro Čeburino auklėtiniai „svečiuose“ 2:0 pranoko „Riterius“. Tai buvo penkta A lygos čempionų pergalė pirmenybėse iš eilės.
Vilniaus „Žalgiris“
A lyga: „Riteriai“ - Vilniaus „Žalgiris“ / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

32-ąją rungtynių minutę Mathiasas Oyewusi turėjo puikią progą išvesti komandą į priekį, tačiau jo atliktą smūgį atrėmė Armantas Vitkauskas.

33-ąją rungtynių minutę Petaras Mamičius baudos aikštelėje sužaidė ranka, Ebuka Onah stojo prie 11 metrų žymos, bet vartus apgynė puikiai sužaidęs Edvinas Gertmonas.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui, įspūdingu smūgiu iš toli pasižymėjo Mario Paveličius.

65-ąją minutę puikią proga lyginti rezultatą turėjo „Riteriai“ – greitos atakos metu Colinas Odutayo perdavė kamuolį E.Onah, pastarasis, atsidūręs prieš vartininką, turėjo puikų šansą, tačiau jo spirtas kamuolys skriejo tiesiai į vartininką.

Galiausiai tašką rungtynėse padėjo pirmą įvartį šiame sezone įmušęs Donatas Kazlauskas.

Po pergalės žalgiriečiai turi 26 taškus ir rikiuojasi trečioje lentelės vietoje, o „Riteriai“ su 10 taškų dalijasi 7-8 vietas su Gargždų „Banga“.