Vilniaus ir Kauno klubų akistatoje A lygoje – lygiosios

A lygos 31-ąjį turą atidarę Vilniaus „Riterių“ ir „Kauno Žalgirio“ akistata sostinėje. Puolime nesužibėjo nė viena ekipa – mačas baigėsi lygiosiomis 0:0.
A lyga: „Riteriai“ - „Kauno Žalgiris“
A lyga: „Riteriai“ - „Kauno Žalgiris“ / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Per pirmas 45 minutes abi komandos nesukūrė nė vienos itin pavojingos progos. Philipo Otele smūgiuotą kamuolį sugavo Armantas Vitkauskas, o nuo Mindaugo Grigaravičiaus bandymo apsigynė Deividas Mikelionis.

Kėlinio viduryje „Kauno Žalgirio“ vartams gana aštriai pagrasino Maksymas Marusičius – ukrainietis po Aleksandro Levšino perdavimo galva smūgiavo šalia vartų.

Po pertraukos svečiai išsiskyrė dar vienu pavojingu Ph.Otele smūgiu, tačiau artimąjį vartų kampą vėl nepriekaištingai uždengė A.Vitkauskas. Daugiau abiejų komandų vartininkams padirbėti rimčiau neteko.

„Kauno Žalgiris“ su 52 taškais žengia trečioje pozicijoje, „Riteriai“ – su 40 taškų rikiuojasi šešti.

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?