Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

Vilniuje – greitosios pagalbos automobilis aikštėje ir užtikrinta „Žalgirio“ pergalė

„TOPsport A lygos“ rungtynėse Vilniuje susitiko principiniai varžovai – vietos „Žalgiris“ ir Marijampolės „Sūduva“. Žalgiriečiai užtikrintai laimėjo 4:0
„Žalgiris“ – „Sūduva“
Rungtynių akimirka / fkzalgiris.lt nuotr.

„Žalgiris“ priekyje atsidūrė jau 12-ą rungtynių minutę, kai po Nemanja Mihajlovičiaus perdavimo galva pasižymėjo Liviu Antalis.

„Sūduva“ jau pirmajame kėlinyje neteko Ivano Zotko. Nugarą skausmingai į vartų konstrukciją susitrenkusiam futbolininkui į aikštę buvo iškviestas greitosios pagalbos automobilis.

Panašu, nieko rimto nenutiko – futbolininkas netrukus stovėjo ant kojų, tačiau rungtynių nebetęsė.

fkzalgiris.lt nuotr./„Sūduvos“ legionierius Ivanas Zotko rėžėsi į virpstą, prireikė medikų pagalbos

O „Žalgiris“ antrajame kėlinyje didino persvarą.

Vos prasidėjus kėliniui L.Antalis atliko perdavimą ir Yukiyoshi Karashima puikiai nukreipė kamuolį į vartus pažeme.

67-ą minutę Joelis Bopesu asistavo Giedriui Matulevičiui, kuris pelnė trečią rungtynių įvartį. 74-ą minutę G.Matulevičius dar kartą pavojingai smūgiavo, bet pataikė į virpstą.

80-ą minutę dar vieną juvelyrinį perdavimą atliko J.Bopesu, o įvarčiu pasižymėjo Arminas Hodžičius.

Standings provided by Sofascore

Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Užsisakykite
15min naujienlaiškius