Vilniuje – „Kauno Žalgirio“ ekipos pergalė prieš „Riterius“

Dar vieną pergalę „Optibet A lygoje“ iškovojo „Kauno Žalgiris“. Roko Garasto auklėtiniai 13-ajame ture išvykoje 2:1 (0:0) nugalėjo Vilniaus „Riterius“.
Philipas Otele
Philipas Otele / L.Žemgulio nuotr.

Pirmajame kėlinyje aikštėje vyravo apylygis žaidimas – savo šansų turėjo abi komandos, tačiau nė vienai iš jų nepavyko kamuolio pasiųsti į tinklą.

O štai antrojo mačo kėlinio pradžia prasidėjo fejerverkais – jau vienos pirmųjų atakų metų kauniečius po grubios „Riterių“ klaidos baudos aikštelėje tiksliu smūgiu į tolimą vartų kampą išvedė Martynas Dapkus.

Jam tai buvo pirmasis įvartis aukščiausiame Lietuvos futbolo divizione nuo pat 2017-ųjų, kai futbolininkas dar atstovavo „Jonavos“ komandai.

Vos po kelių minučių šeimininkai dar sykį padarė itin grubią klaidą perduodami kamuolį, o tuo pasinaudoję žalgiriečiai po tikslaus Philipo Otele smūgio padvigubino savo pranašumą – 2:0.

Visgi toks rezultatas ilgai neišsilaikė – netrukus savo baudos aikštelėje ranka sužaidė Michaelas Thuique`as, o prie 11 metrų žymos stojęs Mindaugas Grigaravičius neklydo ir sumažino savo komandos deficitą iki 1:2.

Per likusį laiką vilniečiai turėjo ne vieną gerą progą pasižymėti, mačo pabaigoje jie buvo surengę ir rimtą vartų šturmą, tačiau įvarčio nepasiekė ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Su 25 taškais žalgiriečiai turnyrinėje lentelėje pakilo į antrą poziciją. Sostinės ekipa su 14 taškų išlieka penkta.