Vokietijoje – apkartęs „Bayern“ pasivaikščiojimas ir antausis „Borussia“ ekipai

Miuncheno „Bayern“ šventė lengvą pergalę, o Dortmundo „Borussia“ pralaimėjo Vokietijos lygos rungtynes antradienio vakarą.

„Bayern“ namuose net 6:1 sumušė Brėmeno „Werder“ futbolininkus.

Miunchene pirmąjį įvartį jau 6-ąją minutę mušė 19-metis talentas Jamalas Musiala, tačiau greitai svečiai rezultatą lygino, kai Anthony Jungas pasiuntė kamuolį į tinklą.

Vis dėlto tuomet „Bayern“ užsikūrė. Nors Ericas Maximas Choupo-Motingas nerealizavo baudinio, tačiau Serge'as Gnabry (22 ir 28 min.) bei Leonas Goretzka trimis tiksliais smūgiais dar iki pertraukos išsprendė visus klausimus.

Antrajame kėlinyje S.Gnabry įformino hat-tricką (82 min.), o tašką padėjo Mathyso Telio tikslus smūgis (84 min.).

Apkartino šią lengvą pergalę Sadio Mane patirta trauma. Senegalo rinktinės lyderis susižeidė likus 13 dienų iki planetos pirmenybių.

O štai „Borussia“ išvykoje 0:2 krito prieš „Wolfsburg“.

Micky Van de Venas vedė šeimininkus į priekį 6-ąją minutę, o taškus ant „i“ jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką sudėliojo Lucasas Nmecha.

„Bayern“ Vokietijos čempionate pirmauja su 31 tašku, „Borussia“ turi 25 taškus ir yra 4-ta.