Vokietijoje laimėjusi „Borussia“ užkopė į antrąją vietą

Vokietijos Bundeslygoje į antrąją vietą užkopė Dortmundo „Borussia“, aplenkusi kitame stadione suklupusį „Wolfsburg“.
Dortmundo „Borussia“ žaidėjai
Dortmundo „Borussia“ žaidėjai / „Scanpix“ nuotr.

Dortmundo klubas namuose 2:1 įveikė „Augsburg“.

Įvarčius „Borussia“ ekipai pelnė baudinį realizavęs Raphaelis Guerreiro (10 min.) ir Julianas Brandtas. Svečių gretose pasižymėjo Andi Zeqiri (35 min.).

Dortmundo komanda po šių rungtynių surinko 15 taškų ir aplenkė iki tol antroje vietoje buvusį „Wolfsburg“, kuris namuose 1:3 neprilygo Menchengladbacho „Borussia“ futbolininkams.

Svečiai dviejų įvarčių persvarą susikrovė vos per 7 minutes, kai pasižymėjo Breelis Embolo (5 min.) ir Jonas Hofmannas (7 min.).

Luca Waldschmidtas (24 min.) rezultatą sušvelnino, bet „Wolfsburg“ žaidėjas Maxence'as Lacroix 76-ą minutę užsidirbo raudoną kortelę, o penktą pridėto laiko minutę „Borussia“ pergalę įtvirtino Joe Scally.

Pergalę pasiekė ir netikėtai trečioje vietoje įsitaisė „Freiburg“, svečiuose 2:1 įveikusi Berlyno „Hertha“. Stebinanti Freiburgo komanda pagal taškus net išsilygino su Dortmundo „Borussia“.

Kitose Bundeslygos rungtynėse „Stuttgart“ 3:1 įveikė „Hoffenheim“, o „RB Leipzig“ 3:0 sutriuškino „Bochum“.