Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Vokietijoje – nelengva „Bayern“ pergalė ir dramatiškas Dortmundo kluptelėjimas

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse šeštadienį skirtingai sekėsi turnyro favoritams.
Harry Kane'as
Harry Kane'as / „Scanpix“/AP nuotr.

Titulą ginantis Miuncheno „Bayern“ klubas iššvaistė dviejų įvarčių pranašumą, tačiau sugebėjo namuose 4:2 parklupdyti „Heidenheim“ ekipą.

Bavarai pirmavo po pirmajame kėlinyje pelnytų Harry Kane'o (14 ir 44 min.) įvarčių, bet svečiai atsitiesė po pertraukos.

Timas Kleindienstas pasižymėjo 67-ąją minutę, Janas-Niklasas Beste – 70-ąją, ir rezultatas buvo lygus 2:2.

Vis dėlto jau po dviejų minučių Raphaelis Guerreiro atstatė „Bayern“ persvarą, o Miuncheno ekipos pergalę 85-ąją minutę įtvirtino Ericas Maximas Choupo-Motingas.

Prasčiau sekėsi Dortmundo „Borussia“ ekipai, kuri išvykoje 1:2 nusileido „Stuttgart“ komandai.

„Prūsai“ pirmavo po 36-ąją minutę įmušto Niclaso Fullkrugo įvarčio, tačiau Denizas Undavas dar pirmajame kėlinyje (42 min.) rezultatą lygino, o pergalę Štutgarto klubui 83-ąją minutę išplėšė Serhou Guirassy.

„Bayern“ po pergalės su 29 taškais pakilo į pirmąją vietą, o 21 tašką turinti „Borussia“ yra ketvirta. „Stuttgart“ dabar turi 24 taškus ir užima aukštą trečiąją vietą, nusileisdamas tik „Bayern“ ir Lėverkuzeno „Bayer“ (28 taškai).