Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Vokietijoje – nesportinis trenerio elgesys ir minimali „Bayern“ pergalė

Vienuolikos iš eilės laimėtų Vokietijos čempionatų seriją ginantis Miuncheno „Bayern“ klubas grįžo į pergalių kelią.

Po netikėto antausio savaitgalį nuo Brėmeno „Werder“, trečiadienį Thomaso Thuchelio auklėtiniai namie 1:0 (0:0) palaužė Berlyno „Union“.

Vienintelį rungtynių įvartį pačioje antrojo kėlinio pradžioje pelnė portugalas Raphaelis Guerreiro (46 min.).

„Scanpix“/AP nuotr./Raphaelis Guerreiro

Įpusėjus antrajam kėliniui „Union“ liko be savo vyr. trenerio. Berlyno ekipą treniruojantis kroatas Nenadas Bjelica susikibo su „Bayern“ krašto puolėju Leroy'umi Sane.

N.Bjelica ranka užvožė L.Sane per veidą ir už nesportinį elgesį buvo nubaustas raudona kortele. L.Sane prieš save išvydo geltoną kortelę.

Po minimalios pergalės „Bayern“ iki 4 taškų sumažino atsilikimą nuo šio sezono lyderio Leverkuzeno „Bayer“ klubo.