Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Vokietijoje tęsiasi „Stuttgart“ ir Gvinėjos puolėjo stebuklai

Vokietijos „Bundesliga“ čempionate ir toliau netikėtai pirmauja „Stuttgart“ futbolininkai. Šį kartą Štutgarto komanda 3:1 namuose sutriuškino „Wolfsburg“ ekipą.
Serhou Guirassy
Serhou Guirassy / Imago / Scanpix nuotr.

Visus tris įvarčius nugalėtojams pelnė šiemet žibantis Gvinėjos puolėjas Serhou Guirassy. Šį sezoną jis jau pasižymėjo net 13 kartų.

Jis yra rezultatyviausias „Top 5“ Europos lygų žaidėjas.

Tai buvo jau penktoji „Stuttgart“ pergalė iš eilės.

Ketvirtą sykį paeiliui laimėjo ir sidabrą pernai iškovojusi Dortmundo „Borussia“.

Edino Terzičiaus auklėtiniai namuose 4:2 pranoko Berlyno „Union“ ekipą, nors po pirmo kėlinio ir atsiliko 1:3.

Dortmundo ekipa pakilo į antrą poziciją ir tašku atsilieka nuo lyderio iš Štutgarto.

Tuo tarpu Berlyno komanda, pernai pasiekusi istorinę ketvirtą vietą ir patekusi į Čempionų lygą, pralaimėjo jau penktą Vokietijos čempionato mačą iš eilės.

Praėjusį sezoną bronzą iškovojęs „RB Leipzig“ tik nulinėmis lygoosiomis namuose sužaidė su „Bochum“ ir užima penktą poziciją.

Kitame jau pasibaigusiame mače „Augsburg“ namuose 1:2 nusileido „Darmstadt“ ekipai.