Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Vokietijos čempionatas – baigtas: „Bayern“ trenkė durimis, „Borussia“ – sutrypta

Vokietijos čempionate sužaistas paskutinis šio sezono turas. Nors čempionai Miuncheno „Bayern“ futbolininkai jau buvo užsitikrinę pirmą vietą, jie finišavo galingai, o štai kovą dėl titulo pralaimėjusi Dortmundo „Borussia“ sezoną užbaigė skaudžiu pralaimėjimu.
Miuncheno „Bayern“ – Vokietijos čempionai
Miuncheno „Bayern“ – Vokietijos čempionai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Be „Bayern“ ir „Borussia“ komandų vietas kito sezono Čempionų lygoje iškovojo Leipcigo „RasenBallsport“ ir Menchegladbacho „Borussia“.

Europos lygoje žais Lėverkuzeno „Bayer“ ir „Hoffenheim“, dėl vietos antrame pagal pajėgumą Senojo žemyno čempionate kovos „Wolfsburg“.

Į žemesnį Vokietijos divizioną iškris dvi komandos: Diuseldorfo „Fortuna“ ir „SC Paderborn 07“. Pereinamąsias rungtynes su antros lygos komanda žais Brėmeno „Werder“ komanda.

„Bayern“ paskutinėse sezono rungtynėse išvykoje net 4:0 sutriuškino „Wolfsburg“ ekipą.

Bavarus į priekį Kingsley Comanas išvedė jau 4-ąją minutę, o skirtumą 37-ąją minutę padvigubino Michaelas Cuisance'as.

Maža to, per 5 minutes dvi geltonas korteles gavo aikštės šeimininkų atstovas Joshua Guilavogui ir paskutines 20 minučių „Wolfsburg“ komanda aikštėje turėjo vienu žaidėju mažiau.

Tuo „Bayern“ pasinaudojo: Robertas Lewandowskis 72-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį, o Thomasas Muelleris 79-ąją minutę padėjo tašką ir šiose rungtynėse, ir šiame čempioniškame sezone.

„Borussia“ paskutines rungtynes 0:4 pralaimėjo „Hoffenheim“ vienuolikei.

Į vicečempionų vartus Andrejus Kramaričius įštampavo „pokerį“ – keturis įvarčius, kuriuos pelnė 8-ąją, 30-ąją, 48-ąją ir 50-ąją minutėmis.