Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Vokietijos čempionate – iš koto verčiančios lyderių pergalės

Miuncheno „Bayern“ ir Dortmundo „Borussia“ šventė triuškinančias pergales Vokietijos čempionate.
Dortmundo „Borussia“
Dortmundo „Borussia“ / Imago / Scanpix nuotr.

„Bayern“ namuose 4:1 nugalėjo Fiurto „Greuther“.

Pirmąjį įvartį šiose rungtynėse pelnė svečių žaidėjas Branimiras Hrgota, pasiuntęs kamuolį į tinklą 42-ąją minutę.

Vis dėlto po pertraukos „Bayern“ pradėjo tvarkyti reikalus.

Robertas Lewandowskis jau 46-ąją minutę rezultatą išlygino, 61-ąją Sebastianas Griesbeckas įsimušė į savo vartus.

Galiausiai R.Lewandowskis mušė ir dar kartą 82-ąją minutę, o tašką padėjo per pridėtą laiką pasižymėjęs Ericas Maximas Chupo-Moutingas.

Dortmundo „Borussia“ net 6:0 namuose pervažiavo Menchengladbacho „Borussia“ ekipą.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Marco Reusas (26 ir 82 min.), Donyellas Malenas (32 min.), Mariusas Wolfas (70 min.), Youssoufa Moukoko (74 min.) ir Emre Canas (90 min.).

„RB Leipzig“ išvykoje 6:1 sutrypė Berlyno „Hertha“ ekipą.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Benjaminas Henrichsas (20 min.), Christopheris Nkunku (64 ir 67 min.), Danielis Olmo (74 min.), Amadou Haidara (81 min.) ir Yussufas Poulsenas (88 min.).

„Bayern“ su 55 taškais yra pirmoje turnyro lentelės vietoje, „Borussia“ turi 49 ir yra antra, trečioje vietoje – Lėverkuzeno „Bayer“ su 41 tašku, o Leipcigo klubas yra ketvirtas, turėdamas 37.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant