Vyrų krachas, moterų triumfas: „Chelsea“ futbolininkės – ir vėl Anglijos čempionės!

Jei Londono „Chelsea“ vyrai išgyvena košmarišką sezoną, finišuodami antroje turnyro lentelės pusėje, tai „Chelsea“ moterų komandos dominavimas Anglijoje tęsiasi. Emmos Hayes treniruojama mėlynoji komanda čempionių titulą pelnė ketvirtus metus iš eilės.
„Chelsea“ futbolininkės – Anglijos čempionės
„Chelsea“ futbolininkės – Anglijos čempionės / Imago / Scanpix nuotr.

Paskutiniajame ture „Chelsea“ netiesiogiai varžėsei su „Manchester United“, tačiau laimėjo savo rungtynes (3:0 prieš „Reading“) ir Mančesterio komandai buvo nepavejamos.

„Manchester United“ paskutinėse rungtynėse 1:0 nugalėjo „Liverpool“ ir galutinėje Superlygos rikiuotėje nuo „Chelsea“ atsiliko dviem taškais.

„Chelsea“ sezoną pabaigė septyniomis pergalėmis iš eilės, kurių metu pelnė 27 ir praleido 1 įvartį. Iš viso per 22 mačus „Chelsea“ pasiekė 19 pergalių – tai lygos rekordas.

Gegužės vidury „Chelsea“ laimėjo ir Anglijos FA taurę, finale nugalėjusi tas pačias „Manchester United“ futbolinkes.

Tiesa, UEFA Čempionų lygoje „Chelsea“ pasirodymą baigė pusfinalyje, nusileisdama „Barcelona“ vienuolikei.

Iš viso per pastaruosius 8 metus „Chelsea“ moterų komanda iškovojo net 15 trofėjų.

Anglijos „Premier“ lygoje „Chelsea“ vyrai prieš paskutinį turą yra 12-oje vietoje – gali pakilti nebent vienu laipteliu aukščiau, bet gali ir nukristi.