Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA

Žaibišką įvartį pelniusi „Barcelona“ šventė pergalę Ispanijoje

„Barcelona“ futbolo klubas trečiajame „La Liga“ ture namuose 2:1 įveikė „Getafe“ ir pasiekė vieną greičiausių sezono įvarčių.
„Barcelona“ šventė pergalę Ispanijos pirmenybėse
„Barcelona“ šventė pergalę Ispanijos pirmenybėse / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kamuolys svečių vartų tinkle suspurdėjo vos po 97 sekundžių – Jordi Alba asistavo Sergi Roberto.

Šaltu dušu nuprausti „Getafe“ futbolininkai nesutriko ir greitai rezultatą išlygino – 19-ąją minutę pasižymėjo Sandro Ramirezas.

Puikiai į katalonų klubą įsiliejęs olandas Memphis Depay'us sužibėjo ir šįkart – puolėjo tikslus smūgis 30-ąją minutę dar kartą persvėrė rezultatą.

Nyderlandų rinktinės futbolininkas per 3 mačus pelnė 2 įvarčius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Vieno įvarčio pranašumą „Barca“ išlaikė iki pat susitikimo pabaigos ir iškovojo antrą pergalę „La Liga“ pirmenybėse.

Ronaldo Koemano vadovaujama ekipa su dar keturiomis komandomis yra surinkusi po 7 taškus ir kol kas čempionate lyderiauja. Vėlų sekmadienio vakarą į priekį išsiveržti gali Madrido „Atletico“, šiuo metu turintis 6 taškus.

„Getafe“ lieka viena iš trijų komandų, šiemet neiškovojusia nė vieno taško.