„Žalgirio“ vargai Vilniuje: išsigelbėjo prieš „Panevėžį“

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai ilgai prakaitavo, kol galiausiai namuose A lygos rungtynėse 2:1 palaužė „Panevėžį“.
A lygos futbolo rungtynės: Vilniaus „Žalgiris“ – „Panevėžys“
A lygos futbolo rungtynės: Vilniaus „Žalgiris“ – „Panevėžys“ / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Vilniečius į priekį 24-ąją minutę išvedė Liviu Antalis, suradęs kamuolį baudos aikštelėje ir nukreipęs į vartus.

Tačiau persvara aikštės šeimininkai džiaugėsi neilgai. 35-ąją minutę Paulius Janušauskas surado įkirtusį Sebastianą Vasquezą, kuris pelnė pirmąjį savo įvartį šiame sezone ir išlygino rezultatą.

„Žalgiris“ išsigelbėjo 81-ąją minutę, kai Tomislavas Kišas realizavo baudos smūgį. Puolėjas kamuolį siuntė į vartininko kampą, bet Marius Suvaizdis į kamuolį nesureagavo.

„Žalgiris“ po šios pergalės turi 22 taškus ir grįžo į pirmąją A lygos vietą.

„Panevėžys“ yra sukrapštęs vos 2 taškelius ir žengia paskutinėje pozicijoje.

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?