„Žalgiris“ fantastišku įvarčiu paskutinę akimirką parbloškė „Panevėžį“

Lietuvos futbolo „Optibet A lygoje“ per pirmojo trejeto komandų tarpusavio rungtynes Vilniaus „Žalgiris“ jau per teisėjo kompensuotą rungtynių laiką įmušė puikų įvartį ir nugalėjo iki šiol be pralaimėjimų žengusį „Panevėžį“ 2:1 (0:0).
A lygos lyderių mačas: Vilniaus „Žalgiris“ - „Panevėžys“
A lygos lyderių mačas: Vilniaus „Žalgiris“ - „Panevėžys“ / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Pirmajame kėlinyje įvarčių pelnyta nebuvo, o netrukus po pertraukos iniciatyvą į savo rankas perėmė „Žalgiris“. Mathiasas Oyewusi surengė puikų reidą kairiuoju atakos kraštu ir po jo perdavimo 48 min. Marko Miličkovičius smūgiu galva pasiuntė kamuolį į svečių vartų tinklą.

„Panevėžys“ pademonstravo charakterį ir sugebėjo rezultatą išlyginti. 75 min. po Ariagnerio Smitho perdavimo klastingu smūgiu į artimą kampą pasižymėjo Sebastianas Rinconas.

Kai jau atrodė, kad rungtynės baigsis lygiosiomis, „Žalgiris“ surado jėgų paskutiniam svečių vartui šturmui ir buvo apdovanotas pergalingu įvarčiu. Jau per teisėjo kompensuotą laiką (90+7 min.) pats M.Oyewusi po Marko Paveličiaus perdavimo iš dešiniojo krašto neatremiamai smūgiavo galva ir išplėšė pergalę savo ekipai.

„Panevėžys“ po 15 turų savo sąskaitoje turi 34 taškus ir dabar dalinasi pirmąją vietą su „Šiauliais“.

„Žalgiris“ šiuo metu turi 32 taškus ir lieka trečias.