Ir vasarą naujienų netrūksta. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

„Žalgiris“ naujajam „Panevėžio“ strategui išrašė pirmą pralaimėjimą

Lietuvos futbolo „TOPsport A lygoje“ lyderis Vilniaus „Žalgiris“ pratęsė čempiono titulą ginančio „Panevėžio“ krizę – sostinėje svečiai buvo nugalėti 2:1 (1:0).

„Žalgiris“ jau pirmajame kėlinyje galėjo įmušti keletą įvarčių, tačiau tą padarė tik kartą – 19 min. po Joriso Moutachy perdavimo kamuolį į vartus nukreipė Paulius Golubickas.

Antrajame kėlinyje Lietuvos rinktinės saugas dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

Po pertraukos progas švaistę komandos sugebėjo pasižymėti net dukart per teisėjo kompensuotą laiką.

92 min. žalgirietis Joelis Bopesu, to paties P.Golubicko išvestas vienas prieš Panevėžio ekipoje debiutavusį 20-metį vartininką Danielį Bukelį, savo galimybe pasinaudojo idealiai.

„Panevėžys“ savo įvartį įmušė 95 min., kai kamuolį į vartus pasiuntė Nemanja Bosančičius.

Panevėžio komandos naujajam vyriausiajam treneriui Stijnui Vrevenui tai buvo pirmasis pralaimėjimas Lietuvoje.

Po šios pergalės „TOPsport A lygoje“ pirmaujantis „Žalgiris“ turi 40 taškų, o „Panevėžys“ su 15 taškų tarp 10 komandų lieka vos 9-as.

Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Užsisakykite
15min naujienlaiškius