Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Karūnuokite savaitgalį kokybišku turiniu.

„Žalgiris“ padarė išvadas po fiasko LFF taurėje

„TOPsport A lygos“ lyderis Vilniaus „Žalgiris“ antrą vizitą pastarosiomis dienomis Širvintose įprasmino pergale. 16-ajame ture vilniečiai 3:1 (1:0) nugalėjo Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkus.
Liviu Antalis
Liviu Antalis / nuotr. Elvio Žaldario/fkzalgiris.lt

Pirmame kėlinyje žalgiriečiai gerokai ilgiau kontroliavo kamuolį, daug aštrių atakų nesusikūrė, tačiau 17-ąją minutę buvo priekyje. Paulius Golubickas išprovokavo Simone Moschino pražangą baudos aikštelėje, baudinį realizavo Liviu Antalis. Po susidūrimo vartininkas iš Italijos buvo pakeistas.

Greitai po pertraukos „Žalgiris“ padvigubino pranašumą. 53-iąją minutę Joelis Bopesu pakėlė kampinį ir Jurijus Kendyšas galva nukreipė kamuolį į vartus. Netrukus arti tikslo smūgiavo Adama Fofana.

„TransINVEST“ ekipa kiek netikėtai atkūrė intrigą 71-ąją minutę. Arpadui Tordai‘ui suklydus baudos aikštelėje, buvo skirtas laisvas smūgis, kurį po Ernesto Stočkūno perdavimo realizavo Linas Pilibaitis.

Tiesa, po 6 minučių šeimininkų entuziazmas buvo nuslopintas. Po dar vieno J.Bopesu pakelto kampinio galva taikliai mušė bei dubliu džiaugėsi L.Antalis. Legionierius iš Rumunijos šiame sezone yra pelnęs šešis įvarčius.

Žalgiriečiai su 37 taškais pirmauja turnyro lentelėje, Vilniaus rajono klubas turi 13 taškų bei rikiuojasi dešimtas.

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius